לייף סטייל עיצוב הבית

שיש למינם

כל בר דעת כבר השכיל להבין כיום, כי שיש למינם מזה זמן רב מהווה סמל של יוקרה ושל איכות חיים גבוהה. אבל חרף הנראות שלו, ולא רק בגללה, הוא מהווה בהכרח את אחת מן אבני הנוי הכי זולות לייפוי החלל, או לחלופין לשיפור האסתטיקה שלו. המנעד הרב של הצבעים ושל אפשרויות העיצוב שלו, גרמו זה מכבר לאדריכלים עם כל מיני טעמים לבחור בשיש למינם. אנחנו מפצירים בכם לקרוא את הטיפים שלנו במאמר הנ"ל מן ההתחלה ועד תומו, וכך תוכלו להשכיל לרכוש ידע נרחב על שיש למינם, כי כידוע ידע זה כוח.

האם שיש למינם ניכר בזכות המראה הטבעי שלו?

ברור מאליו, כי שיש למינם ניכר בזכות המראה הטבעי שלו, בעוד בדרך כלל אפשר להשיג אותו בדמות של אבנים טבעיות בגוונים כדוגמת – ורוד, ירוק, בז', אפור, או לחלופין לבן, וכיוצא בכך. באם נתבונן בהיבט של הנראות שלו, כי אז היא האלמנט הכי ברור שאפשר לזהות בלי כל בעיה במקביל למשטחים חלקים יפי מראה. המראה המשמים וכן הטבעי של השיש הזה מהווה את הסיבה המובילה והמשמעותית לכך ששיש הלמינם הפך לכל כך פופולרי כיום, כאשר בעצם הדוגמאות או הצבעים הטבעיים שלו גרמו לשינויים כל כך עצומים במקומות בבית, כמו למשל – השיש עצמו, המטבח, המקלחת, המרצפות, או הסלון, וכולי.  הנוכחות של פסים עדינים שבו, על הרקע הססגוני שכה מייחד אותו, מפיקים אפקטים מודרניים, יפהפיים או אטרקטיביים לחדר. נראה כי לעולם לא תתיישן הנראות האטרקטיבית שלו, הקסם שלו יישאר לעולמי עד, בעודו יכול להפוך כל מקום להרבה יותר אקסקלוסיבי מאשר הוא.

עד כמה שיש למינם נחשב לחזק?

על פי מנעד רב של מחקרים שבוצעו בתחום, נמצא כי שיש למינם נחשב למאוד חזק, בעודו מעטר כל חלל, ובכך  נחשב להיתכנות נהדרת להגנה על כל חלל. השיש הזה יכול להגן על המקום מפני כל מיני גורמים מזיקים סביבתיים, רטיבות, לחות או גשם, וכיוצא בזאת, בעוד יש ביכולתו לעמוד בפני כל לחץ קיצוני, באשר יהיה, בשל כך יש שעושים בו שימוש לשם ריצוף מקומות ציבוריים, כמו לדוגמה – בתי קפה, בתי חולים, מסעדות, או לחלופין בתי מלון, וכיוצא בזאת.

האם שיש למינם אופנתי ואלגנטי?

ברור מאליו, כי שיש למינם אופנתי ואלגנטי עד מאוד. לא רק בשביל סביבות ביתיות, כי אם אף בשביל סביבות של חדרי ישיבות, משרדים או חדרי כנסים, הוא מייצג נראות מובילה של זהות העבודה של בני האדם ומותג יוצא מגדר הרגיל.