עיצוב הבית

מיטות

רבים האנשים שמבלים שליש מחייהם בשינה, ועל כן בחירת מיטות נכונה יכולה להשוות השקעה נכונה של זמן, משאבים ואנרגיה. אמנם, מיטות הן רק הבסיס למזרן – אך הן יכולות להוות חלק אינטגרלי מחוויית השינה.

להפשיל שרוולים בבחירת מיטות

בבחירת מיטה חדשה – יש יותר לעניין מאשר איך היא נראית. אם נלך לבקר בחנות מיטות, נוכל לזהות שיש לא מעט סוגים. למעשה, אולי כדאי לבקר בחנות שכזו – שכן, הדבר יכול לעזור לנו להבין פרטים נוספים לגבי המיטה – על פני פשוט לראות אותה על מסך. אף על פי שזה בוודאי יכול להיות מאוד נחמד להסתכל על מיטה כזו או אחרת כדרך מסך – יש משהו בחוויה החושית שיכול למסור מידע פשוט וישיר. לאחר שמצאנו מיטה הולמת, אפשר לעשות יותר מאשר להסתכל עליה מהצד – את זה אפשר לעשות דרך מסך.

כן, אפשר להפשיל שרוולים, להוריד נעליים ולקפוץ על המותק הזאת. ללטף את עמוד השדרה שלה, את העיטורים, את הרגליים, לעשות אייתה סלפי ובאופן כללי לחוש  איך זה מרגיש לבלות אייתה זמן. לכל אחד יש העדפות אחרות, על כן זה לא בהכרח יהיה מספק לשאול את המוכר בחנות מה דעתו על המיטה. אלא אם כן הוא טלפתי, יודע את זה, ומוריד לתודעה שלו את ההתאמה הפשוטה בין השואל לבין המיטה הנשאלת. אם הוא יכול לעשות את זה ולהפיק תשובה אינטואיטיבית, הרי שזה נהדר כי זה יכול להיות נדבך פשוט מועיל במסע למציאת המיטה. ועם זאת, אם נדמה שהמוכר לא בדיוק "מספק את הסחורה", אז כדאי לנסות לאתר את הסחורה בעצמנו ולזהות איך זה מרגיש להיות עם מיטות מסוימות, מה הרושם, התחושה והחוויה ומתוך כך לזהות התאמתן או שלאו, למאורע ולצרכים האישיים.

מיטות מהחלומות

לסיכום, נוכל להגיד שיש חשיבות לנוחות, ולכך שנרגיש בנוח עם ההחלטה. אפשר כמובן להתחיל ולצלם סלפי עם מיטות, לבוא עם בני הזוג, ללכת לישון בחנות המיטות על מיטה כזו או אחרת – ולהפעיל כל אמצעי רלוונטי. בסופו של דבר, אנחנו מפנקים את עצמנו יוצרים מציאות חדשה, עם מיטת החלומות (שכן, סביר שיהיו בה, ועליה – חלומות).