משפטים ומיסוי

טריידמארק

זה כבר ידוע לכל, כי רישום טריידמארק הוא בעצם רישום של סימן מסחרי ונחשב לנכס בעל ערך שלא יסולא מפז. יודעי דבר מדווחים כי, סימן מסחרי מהווה, פלוס מינוס, שליש מהשווי של בית העסק. הגנה או פיתוח של הטריידמארק ממש לא נחשבים כרק עלות של עשיית עסקים, כי אם הם נחשבים להשקעה ברצון הטוב של קהל היעד שלכם, מה שבהכרח יביא לשביעות רצון יותר גבוהה של הלקוחות שלכם, וכפועל ישיר לעלייה בהיקפים של המכירות שלכם. באופן כללי, כדאי שתדעו כי הטריידמארק הינו כמעט כל דבר, כמו משל – טעם, מלה, ריח, לוגו, צבע, צליל, או לחלופין צורה, כמו גם שילובם, אשר בא להבדיל ולהבחין את השירותים שאתם מספקים, כמו גם את המוצרים שאתם מוכרים, משל המתחרים שלכם. סימני המסחר מבטיחים ללקוחות שלכם איכות באופן עקבי, ובאופן זה מסייעים בקידום של תחרות אפקטיבית. אנו ממש ממליצים לכם לקרוא בשקיקה את תחילת הטיפים שבמאמר זה ועד לסופם, וכך תשכילו להבין באופן מעמיק את כל מה שחיוני לדעת על רישום טריידמארק.

מה ישכנע אתכם לבצע רישום של טריידמארק?

יש ערב רב של עובדות אשר ישכנעו אתכם לבצע מבעוד מועד רישום של טריידמארק. שנתחיל? ובכן, הוא ימנע מהמתחרים שלכם לעשות שימוש בסימנים שדומים לשלכם באופן מבלבל מראש, וזאת באמצעות מה שהופך את הסימן להרבה יותר קל במציאה בחיפוש של הזמינות של הטריידמארק, ובאופן הזה יימנעו בעיות מיותרות עוד בטרם הן יצוצו. כמו כן, רישום של הטריידמארק מהווה בסיס איתן לרישומים זרים, וגם מקל על ההגנה על הסימנים המסחריים שלכם במרחבי תבל, עם הרחבת בית העסק שלכם, בעוד מתייחסים לסימן המסחרי כביכול משתמשים בו בפריסה ארצית נכון לעת ההגשה של הבקשה, מה שנחשב לחיוני, משום שמדובר אודות מערכת שבה השימוש הראשוני הוא אס מנצח, שאם לא כך, הזכויות שלכם יוגבלו לתחום גיאוגרפי מסוים, ויהוו אפקט של בלבול שאיננו נמנע בעוד אחד או שני הצדדים למתרס מתרחבים.

מה היתרונות של רישום טריידמארק?

היתרונות הבולטים של רישום טריידמארק באים לידי ביטוי, קודם כל, בכך שהוא משמש בתור עדות לבעלות בלעדית, ואף לתקפות של סימן מסחרי בעקבות רישום רשמי של מוצרים או של שירותים, אשר מקבלים הגנה מוגברת בתום כמה שנים, והן ההיתכנות להפוך לבלתי ניתנים לערעור, דבר שבתורו עשוי לסייע גם בהליכים משפטיים, וגם בשכנוע לאלתר של הזולת לחדול לעשות שימוש בסימן המסחרי שלכם.